Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Rok 2011

 

                                    … stručně ROK 2011  …

 

23.1.2011 - cca 4 týdny po narození štěňátek (ze spojení Gina Jipo-Me x Bady ze Svobodného dvora) jsme se vydali k panu chovateli do Mělníka za malýma štěňátkama, mezi nimiž byla i moje současná vlkošedka Fari.

18.2.2011 - Nastal den ,,D´´, a já si pro moji vytouženou ovčandu jela, tento den se tedy datuje jako začátek našeho společného života.:))

Konec února 2011 - Spolu s Faruškou jsme začali dojíždět na tréninky poslušností k Denče Šafářové do Mohelnice, které tímto děkuji za veškěrý čas, který nám při cvičení věnuje, za pomoc, rady a trpělivost, kterou s námi má.

12.4. 2011 – Oslavil náš jorkšírek Benoušek své již 10.narozeniny a my mu popřáli jen a jen to nejlepší, hlavně zdraví, které slouží (ťuk ťuk), dalších spoustu let s námi, štěstí, radost, spokojenost, spoustu ´´zblajznutých´´ dobrot a stále tolik energie.:))

30.4. 2011 - Jsme se jako diváci vydali na výberovou soutěž na M ČR IPO do Třince, které se zúčastnil i Farči otec Bady. 

O týden později, tj. 7.5.2011 - Jsme se s Farčou zúčastnili semináře poslušností a obran v KK Prostějov pod vedením Lucky Ševčíkové a Michala Řeháka, kde Farča poprvé zkusila obranu.

5.6.2011 – Se u nás v Troubelicích konala speciální krajská výstava německých ovčáků, a tak jsme se byli zatím pouze jenom dívat.

Konec srpna 2011 - Jsme začali dojíždět na cvičák do Prostějova, kde jsem s Fari začala opět kousat, a to na našeho současného figuranta Kubu Hyrmana.

25.9.2011 - Jsem se stala členkou v KK Prostějov, kam jezdíme na pravidelné tréninky.

1.11.2011 - Nám po srážce s autem tragicky zahynula naše kočička Viky, na kterou budeme s láskou vzpomínat. 

26.11.2011 - Jsme se přijeli podívat na tradiční závod v KK Prostějov pod názvem ´´Javůrkův memoriál´´ v kategorii dle ZVV1 beze stop.

26.12.2011 - Chvíli po štědrém dni oslavila moje ´´vlčí´´ ludra Farča své 1.narozeniny a my ji popřáli jen a jen to nejlepší, hlavně zdraví, dále pak spoustu elánu při společných cvičeních, hafo zakousnutých rukávů, pešíků, míčků, ´´zblajznutých´´ dobrot, odčmuchaných terénů při stopách, radost, zábavu a v budoucnu pak nějaké úspěchy.:))

 

Krátce k roku:

Rok 2011 sice nebyl až tak přeplněn, že by přímo ´´přetíkal´´ akcemi, ale zato mi ´´dal´´ Fari..:o)

V tomto roce jsem také poznala spoustu nových lidí, některé už i osobně..:)

Během roku jsme vystřídali řadu tréninků pod vedením Denči, za což jsem velice ráda a děkuji ji, od srpna pak tréninky obran.

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist