Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Aktuálně

2014

5.3..- Od poslední aktuality uběhla hodně dlouhá doba...
Od konce prosince roku 2013 u mě byl další,velmi talentovaný mladý pejsek - Abrisco z Kuřimského háje (Esprit z údolí Úpy x Enrico vom Klinkert), se kterým jsem měla tu možnost cvičit. :)
 
 
Z našeho společného trénování přináším videa, která jsou k vidění zde pod odkazem: Poslušnost v 6 měsích
                                                                                                                           Obrana v 6 měsících
                                                                         a náš poslední společný tréninkPoslušnost v 7 měsích :)
 
 
Nové video má i moje Farča, která 26.12.2013 oslavila své třetí narozeniny! Moc to letí :)
 
 
 
 
 
 

2013

23.11.- Na YT jsem nahrála další video čtyřměsíčního Alexíka - z listopadových poslušností! :)

 

24.10.- Další video z tréninků.. Na ukázku je tu Farča na letošním LVT - sestřih poslušností a obran - znovu po roce !! :))

 

 

24.9.- Upravila jsem Alexkovo první video, které je z našeho společného startu v poslušnostech..:)

 

19.9.- Do smečky nám v sobotu přibyl nový štěněcí člen, a to německý ovčák Alex z Kuřimského háje, který je u mě na výcvik..:-) Také byly poupraveny sekce.

 

21.8.- V době od 3. do 11.8. probíhal v Hranicích na Moravě LVT- opět výborně zorganizovaný Denčou Kurkovou a Michalem Řehořem, kterého jsem se s Farčou znovu po roce zúčastnila..:) Byl to skvěle prožitý týden a všem zúčastněným za to děkuji !! :))

Fari má nové fotky, za které patří autorům díky! ;) Pár nových fotek z poslušnosti je ZDE..

Vkládám také sestřih, který Denča vytvořila, ´´malý střípek´´ toho celého táborového týdne..;-) Takže TADY

 

 

22.7.- Po delší neaktualizaci přináším něco nového, a to video Farči z obrany !! :)

 
 
 

19.5.- Dnes jsem s mojí Farinkou složila u nás v KK Prostějov naši první zkoušku, a to BH na 57 bodů z 60 !! Rozhodčí: Miroslav Kašpar.

  Fotka: Jedna dnešní našich holek! :)) Sany Naspo & Fari Jipo-Me

            Zkouškaři                                                                     Sany Naspo & Fari Jipo-Me

 

13.5.- Déle tu nebyla žádná aktualizace...! :/ V pátek jsme byly pocvičit u Denči Šafářové, již velká řada tréninků u ní nám za tu dobu hodně pomohla, a tak cvičit s Farčou je skrátka radost !! :-) Z tréninků v Prostějově jsem na rajče nahrála alespoň trochu fotek z obran - tady k prohlédnutí, a pár nových fotek Fari zde !! Abych nezapoměla, tak před měsícem jsme popřáli našemu jorkovi Benovi.. Prďolka oslavil své již 12.narozeniny a je to stále on, ten akční, zdravý, stále vidící a slyšící uštěkanec !! ;-)

           

 

 5.3.- Vkládám na ukázku video Farči z jednoho tréninku poslušnosti. Ke shlédnutí je ZDE a ve videogalerii !! :))

 3.2.- Tak jsem zase něco novějšího vložila i na rajče, a to fotky Farči ze sněhu..:)

       

 

 4.1- Přivítali jsme již Nový rok a já v první letošní aktuálce přidávám na ukázku alespoň upravenou fotku z včerejšího tréninku poslušnosti s Farčou, který jsme se i v tak škaredém počasí pokusily nafotit... Na letošní rok zatím žádné, extra velké plány nechystáme, ale o všech Vás tu budu informovat..:-)
 

 

 

____________________________________________________________________________________________________

 

 

 

26.12.- Dneska slaví Farinka své již 2.narozeniny !! Nemusím tu ani psát, co pro mě tato psí slečna znamená, a jak jsem ráda, že ji mám jakožto tu nejlepší parťačku..! Přejeme jí tímto všechnoo nejlepší !!!!

 

 

10.10.- Ve dnech od 27.-30.9. jsem s Farčou hned po škole vyrazila na prodloužený Výcvikový víkend do Hranic, pořádaný stejně jako tábor, kterého jsme se zúčastnily v létě, Denčou Kurkovou a Michalem Řehořem. Je už asi jasné, že se na takové akce, s tutéž partou lidí, budu vždy znovu ráda těšit..:D :))  Z tohoto víkendu jsem dodala na naše rajče fotky Fari z poslušnosti, za které děkuji. Kompletní fotky si můžete prohlédnout TU..:)

Den po příjezdu, 1.10. nám překvapení nachystala naše kočka Vikča, které se narodilo 6 krásných koťátek.. ;)  První fotky koťat -zde- .., fotky Daisy -zde-.., nová portrétová fotka Farči v její sekci..

 

8.9.- Dvou měsíční volno nám tradičně uteklo jako voda a bohužel opět začala škola, ale pro mě s tím rozdílem, že už střední..S Farčou jsme tyto letošní prázdniny pěkně zakončily, a to parádním, sobotním tréninkem poslušností u Denči (  dne 25.8 ) :)) ! Na hlavní stránce jste si mohli všimnout společné fotky z tábora v Hranicích, na mrknutí přidávám pár fotek Daisy ještě z prázdnin, a dále pak upravenou fotku Farušky, která je od Moni Peroutkové, a tímto ji děkuji.. !! :))

 

 

29.8.- Na youtube.com byl nahrán sestřih FARI z našich táborových poslušností a obran !!! Figurant: Michal Řehoř, kterému moc děkuji za upravení tohoto videa, protože si na něm nechal opravdu záležet, ale také za pěknou,celotýdenní práci na obranách..Ještě jsou ZDE ke shlédnutí fotky z poslušnosti-taktéž z LVT-i za ně díky !!

 

22.8.- Slibovaná dokumentace z tábora..! Jako první je na řadě povedený sestřih, se kterým si pořádně pohrála Denča Kurková. Ta zveřejnila také první alba s fotkami.. Ke shlédnutí tedy: Sestřih -ZDE- , fotky -ZDE- !!! :))        

                                                                                                                        

13.8.- Včera jsme se s Fari vrátily ze skvěléého týdenního LVT konaného v areálu kynologického klubu Hranice na Moravě, který byl ve dnech od 5. do 12.8.

 
LVT jsme si poořádně užili- a asi bych mluvila za všechny, protože byla kopa srandy a zábavy, skvěle procvičených dní s hrozně fajn partou lidí, a to pak týden utíkal bohužel opravdu rychle, za zmínku pak stojí i vydařené výlety..:)

 

S Farčou jsem si pestře zatrénovala na obranách, poslušnostech, a v závěru týdne i na stopách. Pobrala jsem si domů spooustu zážitků a cenných vzpomínek, jsem ráda, že jsem mohla poznat další super pejskaře a doufám, že si stejnou akci budu moci se všemi znovu zopakovat nejpozději příští rok..!!
Na závěr bych chtěla jmenovitě poděkovat Denče Kurkové a Michalovi Řehoři za pečlivou organizaci celého tábora, Míšovi pak ještě za skvělou práci při obranách a všem zúčastněným za paráádně strávený celý týden společně s čtyřnohými kamarády.. !!!
 
Naše stránky nám zdobí už déle nové, moc hezky zpracované logo, za které vděčím Sabče Sýkovové..:)) 
 
 

 

7.7.- Na rajče jsem nahrála slibované fotky teriérků- Daisy a Bena, které budu v průběhu prázdnin ještě přidávat. K prohlédnutí jsou TU .. +  nová info. tabulka Farči v její sekci.

Sice se zpožděním a na poslední chvíli, ale přece jen, jsem se přihlásila na LVT konané v areálu kynologického klubu Hranice na Moravě, kam se s Fari vydáme začátkem srpna.

Dále vkládám odkaz, na kterém naleznete inzerát na poslední volná štěňátka belgických ovčáků-MALINOISŮ z CHS YABALUTE z výborného pracovního spojení (Yucca de Alphaville Bohemia x Ayko Boccaro), jejichž chovatelkou je má kamarádka a členka KK Prostějov- Terka Vaculová !!  Inzerát naleznete -TADY- !!!                     

 

 

1.7.- Konečně tu máme po dlouhé době zase něco nového.. !! 27.6 jsme s Fari přijeli na trénink k Deni do Mohelnice, kde jsme potrénovaly nejprve poslušnosti, a potom jsme vyrazily na stopy. Děkuji moc za rady, motivaci a dohled jak v poslušnostech, tak ve stopách. Byl to další přínosný trénink tak, jako každý jiný u Denči..!! :)

Další novinkou je, že nedávno do rodiny přibyl nový, psí přírůstek. Stala se ním fenečka jacka russela teriéra- Daisy, jedna velká dračice, co v sobě teriéra opravdu nezapře a už teď si doma dělá ´´pěknej pořádek´´.. Patří mému bráchovi..;) (2 Fota z 1.dne jsou pod textem), další fotky přidám co nejdříve na rajče, začaly prázdniny, času je víc, a tak se na to co nejdříve vrhnu..! ;))

  

 

 

22.5.- Dne 12.5. se konal náš další trénink poslušnosti u Denči Šafářové, který byl zase skvěle vydařen.. Děkuji Denče za možnost přijet a potrénovat si zase na cvičáku v Moravičanech, kde na nás Deni poctivě dohlížela a pomáhala nám s čím bylo potřeba.. Těším se na další společný trénink..:)

Z nedělního tréninku (20.5), byly nafoceny zase nějaké obranářské fotky.. K prohlídnutí jsou ..ZDE.. a děkujeme za ně..!! :))

 

8.5.- Další fotky Fari, tentokrát jich je pár ze stop ..TU.. :o)

 

6.5.- Další fotky z dnešního tréninku, od tady již známých holek Ajky a Kačky Parákových, jsou ke shlédnutí ZDE..! :) Mooc za ně děkuji !! :)) Na cvičáku byl dneska zase moc fajn den a to i přes to velké horko !! :)                                          Z tohoto tréninku jsem si na naše rajče ještě stáhla fotky, tentokrát od Ivky Števulové..:) I za ně děkuji..! Jsou TADY !! :)

 

3.5.-  Z tréninku v Prostějově vkládám video Fari z obran, za jehož natočení a následné upravení opravdu moc děkuji holkám Parákovým..!! :) I když to tu píšu takřka každé video z obran,.. tak bych tu chtěla mooc poděkovat našemu figurantu Kubovi Hyrmanovi za krásnou práci, kterou mi na Farušce trénink, co trénink odvádí..:))

 

 

29.4.- Z dnešního tréninku obran v Prostějově se ke mně dostaly krásné fotky od Ajky a Kačky Parákových.. Prohlédnout si je můžete TADY.. !!

 

28.4.- Po dlouhé době aktualizováno naše rajče fotkami z různých okruhů ...

Pár nových, aktuálních portrétů Fari- ZDE

Jaro, s ním zvířata a rostliny vyfocené v posledních měsících a dnech- ZDE

Fotky z letošních 1.vodních radovánek- ZDE

 

 

12.4.- V tento datum, přesně před 11ti lety, se na svět vyklubal náš milovaný jorkšír Beňula. Pesánek dětsví, naše první psí, vytoužené štěstíčko s velkým srdíčkem a odhodláním pro vše možné i nemožné. Nejen mně ukázal, jak je krásné mít psího kamaráda, který život naplní tím nejlepším.. Je to nepostradatelný člen rodiny, který se rád a s chutí účastní opravdu všeho.. :)) Přejeme ti hromadu krásných chvil, štěstí, stále tolik elánu a radosti ze života, ale hlavně zdraví a spooustu dalších, šťastných let s námi..!! :))

 

9.4.- Dlouho tu nebyla žádná aktuálka a tak tedy... Poslední březnovou sobotu - 31.3. se konal náš další trénink poslušností pod vedením Denči Šafářové, za kterou jsme se zase vydaly si pocvičit, děkuji ji za veškeré rady, protože díky nim se naše poslušnost vždycky posouvá zase o něco dopředu, byla to opět hezky strávená sobota..:)) Včerejší předvelikonoční den byl stráven na cvičáku v Prostějově, kde jsme byly po delší době opět na tréninku obran..:))

Do sekce ´´Fari Jipo-Me´´ jsem vložila novou tabulku, portrét a postojovou fotku..

Po dlouhé době jsem ven vytáhla foťák a něco nafotila..:) Na rajče jsem nahrála pár fotek ze stop, tak snad jich přibude ještě víc a kvalitnějších.. 

        

 

 

11.3.- Máme tu březen...Jarní prázdniny už máme bohužel za sebou, ale zase jsme si je hezky užily…:) Kromě procházek, jsme se po zimě znovu vrhly na naše oblíbené stopy, které se i po tak dlouhém, zimním, stopovacím odpočinku parádně vydařily. Farč mi totiž dala zase na jevo, že jí ´´čumák vyrašil na svět´´ právě z tohoto důvodu.. :D  
Ve středu 7.3., jsme se po obědě vydaly na náš prostějovský cvičák… Den jsme si tam náležitě užily, potrénovaly si a já měla zase tu možnost vidět se a povykládat si s těma fajn pejskařema...:) Domů jsme dojeli zase až za tmy, jinak to asi ani nejde, ale hlavně to tam vždycky tak rychle uteče.. :( 
Tady zase nějaké pěkné fotky od Ivky z obran, za které samozřejmě děkuji..

Následující odpolední den (čtvrtek 8.3.) jsme se vydaly na cvičák do Moravičan za naší trenérkou Denčou. Pořádně a hlavně kvalitně jsme si potrénovaly poslušnosti, vyslechla jsem si rady, ale i pochvaly..:) Docela dost obdivuji Denči trpělivost, kterou s námi má .:D Moc ji děkuji za čas, který nám věnovala i v takovém ne moc příjemném počasí, které Farča naštěstí ani trochu neřešila, ale taky za další skvěle strávený prázdninový den v cvičícím duchu.. :)

Do odkazů jsem přidala zase nějaké nové odkazy..;)

 

26.2.- Na rajče jsem přidala fotky z obran ze sobotního, moc povedeného tréninku v Prostějově !! :) Zatím jsem vložila jen tu obranu, během týdne bych ráda vložila i nějaké fotky z poslušnosti a o víkendu pak zase něco z Prostějova..! :)) Za nafocené fotky moc děkuji Ivet Števulové , jejíž stránky jsem vložila i k nám do odkazů. Fotky jsou ke shlédnutí

TADY !

 

Ještě vkládám fotku z dnešní procházky .. :o)

                                       

 

 

 

 

18.2.- Přesně před rokem jsem si jela pro svoji novou, psí kamarádku a parťačku, kterou se stala vlkošedá ovčačka Farinka.:)) S Benečkem jste pro mě nejlepší psí parťáci, kterých si moc vážím..:)

                              

 

15.2.2012 Odkaz na nové stránky KK Prostějov, které jsem také umístila do odkazů, podívat na ně se můžete
ZDE ;) !!

 


 

3.2.-V chovatelské stanici Jipo-Me se narodila dne 6.12.2011 štěňátka (1 pejsek a 5 feneček) 

 

Gina Jipo-Me                         x                   Kery Kamoš Durabo                         

 

(ZVV3, IPO3, ZPS1, ZPO1,                           (ZVV2, IPO3, SchH/VPG1, ZPS1,

 

RTG DKK,DKL: 0/0, DNA,                             RTG DKK,DKL: 0/0, DNA,

 

5JV1/P - 1.tř. chovnosti, výborná)                   5JY1/P - 1.tř. chovnosti, výborný)     

 

účastnice několika VZ na Mistrovství ČR

Volná je poslední krásná a zdravá, tmavě vlkošedá fenka (foto níže). Více informací naleznete na

 

                           

                                                                                                   

 

28.1.- Na sobotní dopoledne, dne 21.1 jsme se na pozvání Denči Šafářové vydali do KK Moravičany, kde Deni vedla celodenní kurz poslušnosti. Jsem moc ráda, že jsem přijela a měla zase tu možnost si pěkně a poctivě zatrénovat. 

Denči moc děkuji za čas, který nám věnovala. :))

A ještě vkládám jednu upravenou fotečku těch mých dvou psích miláčků..:o))

 
 

 

 20.1.- Na rajče jsem přidala slibované fotky z obran. Za první nafocenou část fotek děkuji Dáše Laníkové a za tu druhou, už sněhovou děkuji Kačce Parákové.. Ke shlédnutí jsou tady.! 

 

17.1. Dneska nám přišly očekávané výsledky z RTG!! FARI Jipo-Me RTG DKK-0/0, RTG DKL-0/0 !!! Jupííí !!! :o))

Tyto senzační výsledky jsem tedy doplnila i do Farčiné tabulky s jejími údaji, kam jsem přidala už dřív i postoj.. :)) V co nejbližší době mám také v plánu doplnit zase nějaké nové fotky z obran.

                                                                                                                                                                               1.1.2012.- Rok 2011 jsme spláchli takřka do posledního písmene, malým nedopatřením jsem totiž smazala celý obsah novinek z roku 2011, jelikož jsem si chtěla nějak ´´chytře´´ vytvořit archív, místo toho je to ale všechno fuč, a tak už je tu po roce 2011 jen malá stopa a to rok 2011 v bodech :( ...                                                                                                                                                                                                                                                                                        Přivítal nás ale Nový rok, ROK 2012 a tímto Vám všem přejeme, hodně štěstí, zdraví, splněných přání nejen v tomto roce, a ať je pro vás tento rok co nejúspěšnějším a to nejen v kynologii, ale i v osobním životě... :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                  

TOPlist